מצוינות תפעולית 2021 banner
האירוע יתקיים בתאריך
רביעי, 24 בפברואר 2021
שעת התחלת האירוע:
14:30 - 19:30
מקום האירוע:
אונליין
הוספת זימון ליומן

מצוינות תפעולית 2021

דיאלוג עוסקת בתחום המצוינות כבר למעלה מ- 20 שנה והשנה בחרנו להציג חלק מהיקף הידע והניסיון שהצטבר  ב-4 ימי הרצאות מגוונים במסגרת חודש  "המצוינות ושיפור הביצועים בארגונים".  

המשתתפים בכנס  ירכשו את הכלים הבאים

  • יכולות אישיות וכלים לשיפור יכולות העובדים בארגון
  • דוגמאות אמיתיות מחברות מובילות במשק על יישום תרבות של מצויינות, כולל סיפורי הצלחה ואתגרים
  • כלים לניהול השינוי בארגון, שיפור יכולות ניהול ושינוי תפיסה ביחס למצויינות
  • שיטות מגוונות ליישום מצויינות בארגון
  • תפיסת מצויינות בחתך ארגוני אל מול ההתמחויות השונות

הצטרפו אלינו!

ההשתתפות הינה ללא תשלום, אך כרוכה בהרשמה מראש.  הרישום מאפשר השתתפות בכל ימי הכנס.

*השידורים הוירטואלים יוקלטו.

תוכנית הכנס

14:30

24.02.2021 - מקצוענות בתעשייה ובנייה

14:30

מוטי קומפורטי, ראש תחום מצוינות, דיאלוג

15:10

דורון גבאי, מנהל תוכניות, אינטל

15:50

תומר רז, מנהל טכנולוגיות ללוגיסטיקה ותעשייה, חברה למשקאות

17:15

כרמית ברדוגו כהן, מנהלת איכות, EPIC

18:00

איציק מדג'ר, מוביל המצוינות, פלסאון

14:30

03.03.21 - ניהול השינוי בארגון

14:30

ענת גורן, יו"ר (משותף) איגוד מהנדסי תעשיה וניהול, לשכת מהנדסים

15:10

מיגל לוקייר, מנהל טכנולוגיות יצור גלובלייות, טבע

15:50

יעל סלם אופז, ראש תחום יעוץ ארגוני, דיאלוג

16:30

קובי חביב, מוביל המצוינות
אלי לוי, מנהל הייצור ומוביל המצוינות, ארד דליה
איציק מדג'ר, מוביל המצוינות, פלסאון

17:15

סטיב גלובוס, מוביל המצוינות, נילית

18:00

שחר שטרן, מוביל המצוינות, GE

14:30

10.03.21 - שיטות למצוינות בארגונים

14:30

רון שפירא, מומחה Agile ו-Scrum Master, אג'ילוג

15:10

אורנה שפירא, מומחית Agile ו-Scrum Master, אג'ילוג

15:50

מורן מצא, מטמיעת Agile ואיכות בארגונים, אג'ילוג

16:30

אופירה דניאל, מובילת ALM ו-Agile, אפלייד מטריאלס

17:15

איציק מדג'ר, מוביל המצוינות, פלסאון

18:00

מעיין מיכלוביץ, מובילת המצוינות, יוניליבר

14:30

17.03.21 - מקצועונת במצוינות

15:00

יוסי בן עגו, מומחה סימולציה

15:30

ענבל ריכמן, מומחית ליישום מצוינות בארגונים, דיאלוג

16:00

משה ביטון, מהנדס חשמל, חברת החשמל

16:50

דן אברהם, מנהל כספים, אהבה ים המלח

17:15

חן שהרבני , מנהלת פיתוח הדרכה, דיאלוג 

18:00

מוטי קומפורטי, ראש תחום מצוינות, דיאלוג

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה הסתיימה. נתראה באירועים הבאים!
Open Accessibilty Menu